עיסוי מרפא – פתרון מנצח לכאב

ז'בוטינסקי 138 , רמת גן

ברוכים הבאים לעולם של רוגע, טיפול ושחרור.

כאן, במרכז 'עיסוי מרפא', אנחנו מבינים שכאב הוא לא רק תופעה פיזית, אלא גם רגשית. לכן במהלך הטיפול אנו מתמקדים לא רק באיזור הכאב, אלא בגוף כולו, כי הכל קשור זה לזה.

ביחד נאבחן בדיוק את שורש הבעיה ונטפל בהתאם בכל חלקי הגוף שלך, ולא רק באזור הכאב.

בטיפול נשלב ידע אנטומי עם טכניקות שונות, כולל שימוש בקרם להפחתת חיכוך מכפות ידיים יבשות, כל זה כדי ליצור חוויה טיפולית מותאמת אישית שתוביל לשחרור ורוגע.

השירותים שלנו כוללים טיפולים בבעיות כאב הנובעות מבעיות שריר ושלד, עיסויים מרגיעים ומשחררים, ואפילו טיפולים זוגיים.

זה לא רק השירותים שאנחנו מציעים – זה איך אנחנו מציעים אותם.

בכל טיפול אנו משלבים ידע אנטומי עם טכניקות מתקדמות, כולל שימוש בקרמים נעימים להפחתת החיכוך מכפות ידיים יבשות, וכל זה כדי להתמקד באזור הכואב או הבעייתי שלך.

אנחנו לא רק מטפלים, אנחנו מתאימים את הטיפול לצרכים הייחודיים שלך.

נייד
Whatsapp
www
instagram
waze
Facebook
גלילה לראש העמוד

מי אני

נעים מאד, אני שלומי, בן 64, מומחה בעיסוי, מטפל עם נסיון של למעלה מ 40 שנים. מנוסה במספר רב של שיטות שנלמדו ותורגלו במהלך אלפי שעות עבודה בקליניקה.
הרומן שלי עם העיסויים החל עוד בשנת 1980…

 
המטופלים אומרים שיש לי

"ידי זהב המעלימות כאב", יש כאלה האומרים "יש לך ידי רנטגן", ויש האומרים שיש לי "ידי קסם שמשחררות שרירים ומפיגות מתחים"
ניתן להיכנס לעמוד שלי בגוגל, לקרוא ולהתרשם מ 150 חוות דעת אמיתיות שנכתבו עלי במהלך 10 השנים האחרונות. (בזמן שאתם קוראים בוודאי התווספו עוד…)

אני מומחה במגוון שיטות שונות שעוזרות לשחרר ולהפיג כאבים.
בין אם את/ה עובדים במשרד או עוסקים בספורט, נמצאים שעות על ההגה או עובדים עבודה פיזית, עוסקים בעבודה מונוטונית או בפעילות מלאת תנועה ומתח. הגוף שלכם צובר סטרס שמוצא את ביטויו אצל כל אחד ואחת ממכם באיזור אחר.

  • צוואר… כתפיים… שכמות… גב … רגליים… ועוד.
  • הקרנות לידיים, לרגליים או לראש.
  • הגבלות בתנועת הכתף, הצוואר, הגב ועוד.

אני מטפל בכל ההיבטים השונים של הכאב ומוביל את הגוף שלכם אל חוף מבטחים שקט ורגוע ע"י שילוב של מספר טכניקות מגוונות המשולבות ביניהם לפי המצב הספציפי של מערכת השרירים אשר אני מטפל בה.


במהלך השנים הרבות, התעמקתי וחקרתי את נושא האנטומיה של גוף האדם, זאת בעקבות פציעות קשות שעברתי אני על גופי ושאיתם היתמודדתי ולמדתי כיצד לטפל בהם, להתגבר עליהם ולתפקד באופן המקסימלי לצד המגבלות הרבות.


בשונה מרוב המטפלים האחרים, פיתחתי שיטה ייחודית המשלבת טכניקות שונות אותם אני מבצע במקביל, בעזרת שתי הידיים ובאופן עיקבי לאורך כל הטיפול. זאת ללא כל הפסקות והפסדי מעבר ובזבוז זמנו/ה היקר של המטופל/ת.

הרגישות, הכוח והעוצמה הרבה הנמצאים בידיים שלי, מאפשרים לי לטפל הן במגע מפרק, חזק ועמוק והן במגע עדין רך ומלטף.
יש לי את היכולת המופלאה לנוע בין הקטבים השונים מקצה לקצה.
כל טיפול אצלי הוא מסע חדש אל ניבכי גוף המטופל, כל טיפול הוא מסקרן, חדש ומלהיב, בכל טיפול אני נותן את כל עוצמתי ורגישותי לטובת בריאותו וריפויו של המטופל/ת.